sobota, Październik 1, 2022
Home > samochody > Wypadki samochodowe
samochodyubezpieczenia

Wypadki samochodowe

Dobrym kierowcom po latach bezwypadkowej jazdy często wydaje się, że nic złego nie grozi im na drodze. Okazuje się jednak, że nawet przy stosowaniu zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg, czasami i najlepszym kierowcom zdarzają się kolizje i wypadki.

Po tzw. pierwszym szoku z powodu zdarzenia drogowego pojawia się pytanie o to, jak poradzić sobie ze sprawami związanymi z uzyskaniem odszkodowania. Jak załatwić formalności, by pieniądze, często konieczne do reperacji auta, znalazły się na koncie?

Otóż, zapraszamy do korzystania z naszych usług. O wszelkich odszkodowaniach, również tych wynikających z ubezpieczenia samochodu, czy to z dodatkowych polis dowiesz się od naszych specjalistów. Wystarczy skontaktować się z nami dzwoniąc na podany numer infolinii lub napisać do nas korzystając z formularza znajdującego się na naszej stronie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, które gwarantują poszkodowanemu bezpłatną opiekę prawną i prowadzenie całego postępowania przez najlepszych prawników w Wielkiej Brytanii. A jak działamy? Wystarczy, że osoba poszkodowana w wypadku zgłosi ten fakt i go dokładnie opisze. Po takim zgłoszeniu my kontaktujemy się z prawnikiem, który ocenia realnie sytuację oraz możliwość uzyskania należnego odszkodowania. Podpisanie umowy i pełnomocnictwa to kolejny krok w procesie odszkodowawczym.

W typowych zdarzeniach drogowych (np. przy stłuczce) obowiązują pewne taryfikatory, przy czym warto wiedzieć o istnieniu tzw. widełek. Dobry prawnik wydobędzie od firmy ubezpieczeniowej, a często również od sprawcy wypadku, możliwie najwyższe, należyte odszkodowanie.